Eurocentres YDS Hazırlık Eğitimi - Eurocentres
Eurocentres Farkıyla YDS Hazırlık Eğitimleri
Deneyimli eğitmenlerle başarı odaklı sınav eğitimi
badge

YDS ‘de Yüksek  Başarı

local

Bakırköy’de Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Hedeflediğin YDS puanına Eurocentres’la ulaş.

YDS Hazırlık Eğitimi

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı), ÖSYM tarafından yapılan geçerliği en yüksek yabancı dil sınavıdır. Taktik ve tekniklerin yoğun olduğu sınav için adayların en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. İngilizce bilgilerinin yanı sıra soru tiplerindeki taktikler hakkında da yeterli donanıma sahip olunması gerekir. Adayların YDS sınavlarına hazırlanması için alanında uzman eğitmenlerden eğitim alması ve sınav öncesinde yeterli hazırlığı gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eurocentres yerleşkelerinde Türkiye’nin en önemli dil sınavında da en kaliteli eğitimi vermektedir.

Toefl Özel Ders Eğitimi
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

YDS Hazırlık Özel Ders Eğitimi

Eurocentres şubelerinde  YDS eğitimi birebir olarak gerçekleştirilir. Adayların öncelikle genel İngilizce seviye tespit sınavına alınması söz konusudur. Adayların YDS hazırlık eğitimine başlayabilmeleri için orta seviye İngilizce gramer ve kelime bilgisine sahip olmaları beklenir. Orta seviye İngilizce bilgisinde yetkinlik gösteremeyen adaylar için pre-YDS dersleri almaları ya da zamanları varsa genel İngilizce sınıflarında yeterli seviyeye gelmeleri tavsiye edilir. Sınav adaylarının yeterli zamanı olmaması durumunda ise sınav hazırlığı verecek öğretmenin tavsiyesi dikkate alınarak özel ders saatlerine ekleme yapılır ve ilk olarak tamamlanması gereken gramer eksikleri giderilir.

Giriş Seviyesi:

B2

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik YDS Hazırlık Eğitimi

 

YDS sınavı gramer, kelime ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşmaktadır. Konuşma, dinleme ve yazma bölümlerinden sorumlu olmayan adaylar; uluslararası sınavlarla da eş değerliği olan YDS sınavına epey ilgi göstermektedir. Eurocentres yerleşkesinde YDS eğitimi, bir yandan adayın gramer ve kelime eksikleri tamamlanırken bir yandan da soru tiplerine özel taktiklerin ve soru çözümlerindeki süreleri kısaltmaya yarayan teknik ipuçlarının adaya kavratılmasını içerir.

Konu anlatımları ve soru çözümlerinin bir arada yürütüldüğü eğitim sisteminde my.Eurocentres platformunun öğrencilerin kendilerine sağladığı olanaklardan sınırsız faydalanmaları sağlanır. Aktivite sınıfları ile de kelime (vocabulary) ve okuma (reading) becerilerinin artırılmasına olanak verilir. 

Deneyimli eğitmenlerle başarı odaklı ilerlemeyi ve birebir rehberlik ederek öğrencileri sürekli motive etmeyi hedefleyen Eurocentres yerleşkelerinde, gramer konularının tamamlanmasıyla ders saatlerinden hiçbir şekilde eksiltilmeden adaylar haftalık olarak deneme sınavlarına girer ve ilerlemelerini düzenli olarak takip ederler.

Eurocentres, uluslararası sınavların yanında YDS ve YÖKDİL gibi ulusal sınavlarda da tecrübesini kanıtlamış, öncelikli tercih edilen kurumlar arasında ilk sıraya oturmuştur. 

 

Sizi ARAYALIM!