Toefl Kursu Bakırköy - Eurocentres Türkiye

Toefl TOEFL Hazırlık Eğitimi Toefl TOEFL Sınavına Hazırlıkta Öncü Kurum Eurocenter
indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler


Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Hedeflediğin TOEFL puanına Eurocentres’la ulaş.

badge

Akademik TOEFL Sınavlarında Yüksek Başarı

local

Konumuyla İstanbul’un Merkezinde Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

TOEFL Sınavı Hazırlık Eğitimi

Eurocentres yerleşkeleri genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra uluslar arası akademik sınavlarda da kendini kanıtlamış, öncü kurumlar arasındadır. ETS (Educational Testing Service) tarafından yapılan dünyanın en prestijli İngilizce sınavlarından olan TOEFL sınavına girmek ve gerek akademik gerekse profesyonel iş dünyasında dil yeterliliklerini kanıtlamak isteyen binlerce aday her yıl TOEFL sınavına başvuru yapmaktadır. Eurocentres Bakırköy yerleşkesi olarak bizler adayları, deneyimli eğitmenlerimiz ve geniş kaynak erişimimizle en iyi şekilde hazırlıyoruz.

TOEFL eğitiminde adayın var olan gramer eksikleri en hızlı şekilde kapatılırken sınavın farklı soru tiplerine göre gerekli yazma teknikleri, cümle kalıpları; hızlı ve doğru okuma teknikleri, dinleme bölümleri için taktik eğitimler ve konuşma pratikleri ile sınav adaylarımızı sonuç odaklı bir hazırlık döneminden geçiriyoruz.

Toefl Özel Ders Eğitimi
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

TOEFL ÖZEL DERS EĞİTİMİ

Özel ders sırasında adayımızın birlikte çalıştığı eğitmeni ya da eğitmenleri düzenli olarak öğrencimiz hakkındaki değerlendirmelerini yine my.Eurocentres platformunda paylaşır. Adayın TOEFL Sınav motivasyonunun yüksek tutulmasının başarıya ulaşmada önemli bir faktör olduğunun farkındalığındaki eğitmenlerimiz, adayımıza sadece bilmediklerini öğretmekle kalmaz ona rehberlik eder, psikolojik ve eğitimsel destek sunar.

Bire bir TOEFL eğitimin en büyük faydalarının başında adayın eksik olduğu noktalara daha yoğun şekilde eğilmek gelir. Eurocentres platformu olan my.Eurocentres ile adaylar eksik oldukları noktalarda yüzlerce kaynaktan binlerce egzersize açık erişim hakkına sahiptirler. Bu noktada adaylarımızın daha başarılı olması adına gereken tüm olanakları seferber etmekteyiz. TOEFL alanında uzman eğitmenlerimizle yaptıkları özel derslerin yanı sıra Eurocentres yerleşkemizdeki aktivite derslerine de hiçbir ek ücret ödemeden katılma hakkına sahiptirler. 

Giriş Seviyesi:

B2

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik TOEFL Hazırlık Eğitimi

Türkiye’de yalnızca TOEFL IBT sınavı yapılmaktadır. Dört bölümden oluşan TOEFL sınavında her bölümün en üst puan değerlendirmesi 30 olarak hesaplanır ve dört bölüm sonunda 120 üzerinden değerlendirilir. Adaylarımızın hedef puanları ve bulundukları seviyeye göre çizilecek eğitim planımızda sınav öncesi örnek deneme sınavlarıyla da adaylarımızı süreç için hazırlıyoruz. Genel İngilizce seviyesi en az B2 olan adaylarımız, kendileri için en uygun olan günlerde ve saat aralıklarında bire bir eğitim alma ve kendi eksiklerine yoğunlaşarak en kısa zamanda sınava hazır hale gelme şansına sahiptirler. Henüz B2 seviyesinde olmayan adaylarımız ise pre-TOEFL eğitimiyle, sınav hazırlığı öncesi gramer ve kelime eksiklerini kapatarak sınav hazırlığına başlayabilirler.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.