Eurocentres  Dil Eğitiminde 70 Yıldır Avrupa Lideri

Tarihçe Avrupa’nın ilk özel dil eğitim kurumu Tarihçe 21. Yüzyıl Öğrenme Becerilerini Önemser ve Geliştirici Çalışmalar Yapılmasını Sağlar

Online Seviye Tespit Sınavı

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Avrupa’nın ilk özel dil eğitim kurumu

Eurocentres, 70 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerini,  dünyanın dört bir yanındaki sınıflarında ağırlamaktadır. Hikayemiz, 72 yıl önce dünyanın her yerinden gelen insanlar için bir buluşma noktası olarak başladı. Yetmiş yıldan uzun bir süredir dil eğitimi alanına önemli katkılarda bulunmuş ve mükemmel, yenilikçi bir eğitim sunmaya devam ederek, öğrenme deneyimlerini geliştiririz.

1977 yılında Londra’daki ilk dil öğrenme amaçlı okul olarak, yenilikçi sınıf tasarımı ve kendi kendine öğrenme kavramını geliştirerek ‘ CALL’ (Computer Assisted Language Learning- Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi) konusunda çığır açan çalışmalar yaptı ve yapmaya devam ediyor.

1993 yılında Eurocentres Scale of Language Proficiency (Eurocentres Dil Yeterlik Ölçeği) uygulamaya kondu. Bunun ardından, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlara uygun güvenilir testler oluşturulabilmesini sağlayan bilgisayarlı dil test sisteminin geliştirilmesi geldi.

2002 yılında Kanada’da iki Eurocentres okulu, Malta, Avustralya ve Ispanya’da yeni ortaklıklar geliştirildi.

2005 yılında  Avustralya genelinde iki Eurocentres okulu, Auckland ve Yeni Zelanda’da  merkezler açıldı.

2006 yılında Cape Town, Güney Afrika, kendi merkezini açtı.

2008 yılında Avustralya’daki Eurocentres okul ağı, Eurocentres Sydney’in açılışı ile tamamlandı.

Sizi ARAYALIM!