Hazırlık Atlama Sınavı - Proficiency
Bireyselleştirilmiş eğitim planlamaları ile Proficiency Eğitimi
badge

Proficiency Sınavlarında Yüksek Başarı Oranı

local

Bakırköy Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Hazırlık atlama sınavlarında yüksek başarı oranı ile sınav eğitimi

Proficiency Eğitimi

Muafiyet sınavları, üniversite öğrencilerinin seçtikleri bölümlerde hazırlık sınıfı bulunması hâlinde ve hazırlık sınıfını atlamak amacıyla girdikleri sınavlardır. Her üniversitenin kendi içinde yaptıkları bu sınavlarda, ölçülen aşamalar da değişiklik gösterebilir. Bir üniversitede reading, writing, listening ve speaking bölümleri yer alırken, başka bir üniversitenin sınavında speaking ya da listening yer almayıp use of English bölümleri yer alabilir. 

Sınav farklılıklarına rağmen ortak beklenti, öğrencinin intermediate seviyede olmasıdır. Nadiren, bazı üniversiteler için baraj pre-intermediate olarak belirlenir.

Eurocentres ulusal ve uluslararası sınavlardaki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ederken üniversite sınavını kazanmış öğrencilerin hazırlık sınavlarını atlamaları için de uzman eğitmen kadrosu ve kalıpların dışına çıkan modern eğitim sistemi ile öncü olmaktadır. Bireyselleştirilmiş eğitim planlamaları; CEFR sistemi kurucularından olan, dünyanın altı kıtasında bilinen, markalaşmış adı ve IDP ile partner kuruluş olmasının kendisine kattığı güçle başarıyı hayalden gerçeğe taşımaktadır.

 

Proficiency Hazırlık Atlama Eğitimi
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

Proficiency İçin Özel Ders Eğitimi

Eurocentres için motivasyon sağlayan, destekleyici rehberlik en az eğitim kalitesi kadar önemlidir. Öğrencilerinin açık erişimine sunduğu, internet erişimi olan her cihazdan 7/24 bağlantı kurulabilen my.Eurocentres eğitim portalı ile İngilizceyi tek bir kaynaktan kısıtlı imkânlarla öğrenmek yerine, yüzlerce kaynaktan binlerce örnekle pekiştirme fırsatı bulan öğrenciler; eksik kaldıkları tüm konuları kendilerine atanan görevler ile en kısa sürede tamamlayabilmektedirler. 

Yapılan ücretsiz seviye belirleme sınavı ile İngilizce bilgilerini ölçümledikten sonra birebir dersler ile proficiency (hazırlık sınıfı muafiyet sınavı) eğitimlerini almaya başlar ve aktivite sınıflarında öğrendiklerini daha kalıcı hâle getirirler. Eurocentres öğrencileri alanında uzman eğitmenlerden ders alırken bir yandan da benzer sınavlarla denemeler yaparak sınav hazırlıklarını gerçekleştirirler.

Giriş Seviyesi:

B1

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

Üniversite Hazırlık Muafiyet Sınavı Eğitimleri İçin

Eurocentres, yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin farklı illerindeki üniversitelerdeki hazırlık sınavları için ders almak mümkündür. Her okulun farklı ölçme ve değerlendirme kriterlerine uygun eğitim planlamaları ile her aday için ayrı programlar hazırlanmaktadır. Birebir eğitim ile öğrencinin yetkinliği en doğru şekilde sağlanırken eğitim eksiklikleri de hızla giderilebilir. Hayalindeki üniversitede sene kaybı yaşamadan, hazırlık eğitimini atlayarak akademik yaşamına adım atabilir.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.