Pre-IELTS Eğitimi 48 Saat - Eurocentres Türkiye

Pre - IELTS Pre - IELTS Eğitimi Pre - IELTS Pre-IELTS ile Hedeflerinize Bir Adım Daha Yaklaşın
indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler


Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Hedeflediğin IELTS puanına Eurocentres’la ulaş.

badge

Avrupa’nın En Büyük IELTS Sınavı Hazırlık Merkezi

local

Konumuyla İstanbul’un Merkezinde Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

IELTS Eğitimi için ön hazırlırk sınıfları Pre-IELTS

IELTS sınavı adaylarının hedefledikleri skora ulaşmaları sistemli ve sağlam bir sınav eğitimi almalarına bağlıdır. Adaylar, Eurocentres Bakırköy yerleşkelerimizde donanımlı ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde bu eğitimi alma şansı elde ederler. 

Ne var ki IELTS sınavına girmek isteyen bazı adaylar, sınav kararı verdiklerinde İngilizcede henüz B-2 seviyesinde değildirler. İşte bu noktada bizler, aday öğrenciler için hızlandırılmış pre-IELTS eğitimi seçeneği sunmaktayız.

smart-board

Sınav sırasında hiçbir sürprizle karşılaşmayın.

Örnek sınavları, sınav ortamındaymışçasına tamamlayın. Bu sizi, sınav esnasında çok daha fazla kendine güvenli hissettirecektir. Dört IELTS bölümünün her biri için gerekli teknikleri öğrenerek yeterliliğinizi geliştirin.

ielts-book

IELTS sınavını bizden alın.

Hazır olduğunuzda sınava bizim yerleşkemizde girin. Eurocentres Bakırköy yerleşkesi IELTS sınav yapabilen resmi kurumlardan biridir. Sizin doğru sınav tarihini seçmenize yardımcı olacağız.

online-ielts

Hem sınıfta hem online eğitim imkanı.

Bizden eğitim aldığınız için myEurocentres online platformumuza sınırsız erişim sağlama hakkını elde edin. Bu platform içinde hem pek çok kaynağa erişim şansınız olacak hem de sizlere farklı farklı öğrenme aktiviteleri sunarak Eurocentres  yerleşkelerinde aldığınız eğitimi pekiştirme imkanı bulacaksınız. Böylece öğrenme süreciniz hızlıca desteklenecek.

Genel Bakış

Pre-IELTS programımız 1. ders saatinden 48. ders saatinin sonuna kadar devam eder ve her 48. dersin sonunda yeniden başlar.

Genel İngilizce dersleri sırasında olduğu gibi pre-IELTS eğitiminde de my.Eurocentres platformundan ve açık erişimle ulaşabildiği yüzlerce kaynaktan sonuna kadar faydalanarak kendini geliştirmeye ve hedeflediği skora ulaşmak için IELTS hazırlık programına katılmaya hazır hale gelir.

Giriş Seviyesi:

B1

Haftalık Ders

8 Ders

Eğitim Süresi

6 Hafta

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik Pre-IELTS Eğitimi

Pre - IELTS Eğitimi

48 ders saatinden oluşan programımızda haftanın 2 günü dörder ders saatinden oluşan eğitimimizle 2 aydan kısa bir sürede adaylarımızın var olan eksiklerini gidermek ve onları IELTS hazırlık programına başlayabilecek düzeye getirmek için sistematik bir yol izlemekteyiz. 

Böylece adaylar pre-IELTS eğitimlerini tamamladıklarında gerek dinleme ve konuşma gerekse de okuma, yazma ve kelime bilgisi anlamında kendilerini daha yetkin ve öz güvenli bir noktaya taşırlar.

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Pre-ielts Eğitimi

Pre-IELTS Eğitimi

48 Saat
 • Pre-IELTS Giriş Seviyesi: B1
 • Haftada 8 saat Eğitim
 • Hafta içi 2 Gün 19:00 - 22:00
 • Hafta sonu 10:00 - 13:00
 • Maks. Sınıf Mevcudu: 10
 • Ücretsiz My.Eurocenters
 • Yerleşkemizde IELTS Sınavı


Hafta içi ya da hafta sonu alacağınız eğitimlerle IELTS Eğitim sınıfına yönelik tüm eksiklikleriniz My.Eurocenters Platformu ile takip edilecektir.

Pre-IELTS Eğitim Takvimi - 48 Saat

1. Gün

Tenses, Modals

2. Gün
Passive, Gerund, Infinitive
3. Gün
Adjective Clauses
4. Gün

Noun Clauses

5. Gün
Adverbial Clauses
6. Gün
What is IELTS? How you register? How long the score is valid? What is the criteria? General intro.
7. Gün
Class 1-2 Intro Listening
8. Gün
Class 1-2 Intro Writing Class 3-4 Difference between General IELTS and Academic IELTS
9. Gün
Reading Introduction Skimming and Scanning
10. Gün
Speaking Intro Speaking
11. Gün
Class 1-2 Reading Samples Class 3-4 Parts of Speaking session with exemplifications (E.g. From Youtube)
12. Gün
Class 1-2 Different Types of Essay Class 3-4 Sample Listening exercise

  Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum.

  IELTS Sıkça Sorulan Sorular

  Pasaportunuz (yabancı uyruklu kişiler için)

  Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızın her iki yüzü (T.C. vatandaşları için)

  Türkiye Cumhuriyeti oturum izni gösteren belgenin her iki yüzü (yabancı uyruklu kişiler için)

   

  Taranmış kimlik dokümanlarınız şunları mutlaka içermelidir:

  • Kimlik numarası
  • İmza
  • Doğum tarihi
  • Fotoğraf
  • Kimlik geçerlilik tarihi

  Pasaportunuzu ve kimliğinizi online kayıt sistemine yükleyebilirsiniz. Eğer yükleme sırasında bir problemle karşılaşırsanız bize e-posta ile gönderebilirsiniz. E-posta ile göndereceğiniz dokümanlarınız pdf ya da jpeg formatında olmalıdır. Dokümanlarınız ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra size bir onay e-postası yollayacağız. Burada IELTS testi ile ilgili detaylara ulaşabileceksiniz.

   

  Eğer yedi gün içinde olacak bir sınava başvuru yapıyorsanız mesai bitimine kadar işlemleri tamamlamış olmanız gerekmektedir.

   

  Online ödemede problem yaşamanız durumunda IELTS sınav yerleşkemiz ile irtibata geçiniz. 

  IELTS sınavı 16 yaş altındaki adaylar için önerilmemektedir. Yine de karar adayın kendisine bağlıdır. Sınava girme yaşı minimum 11’dir.

  18 yaşın altında olmanız durumunda ailenizden ya da yasal vasinizden fotoğrafınızı almak ve parmak taramanızı yapabilmemize dair onay alıyoruz. Lütfen IELTS izin formunu indiriniz. Bu formu doldurup e-posta ile göndermeniz gerekmektedir. Formu göndermediğiniz takdirde sınava girişinize müsaade edilmeyecektir.

  2020 yılı için sınav ücreti yazılı ya da bilgisayar bazlı olarak değişiklik göstermeksizin 1.265 TL’dir. Döviz kurundaki artışlar dönemsel olarak fiyatlara yansıtılmaktadır.

  Eğer hangi modülü seçeceğinizden emin değilseniz yerleşkemizdeki danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşağıda hangi modülün kimler için uygun olduğu ile ilgili bilgilendirmeyi tarafınıza sunuyoruz:

  Akademik modül yurt dışında lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmesi gereken sınavdır.

  Genel modül sosyal ve kişisel konularda temel yetkinliklere odaklanır. İngilizce konuşulan ülkelerde bir eğitim programına katılmak isteyen ya da iş deneyimi kazanmak isteyen adaylar için uygundur. Aynı zamanda Avustralya, Kanada ve Yeni Zellanda’ya göçmenlik başvurusu yapacaklar için de uygundur.

  Pasaport, T.C. kimlik kartı ya da oturum belgesi kartı kabul edilmektedir. Öğrenci kartı, sürücü belgesi, pasaport fotokopisi, iş yeri kartı gibi belgeler resmi sayılmamakta ve kabul edilmemektedir. Eğer belirtilen üç belgeden biri elinizde yoksa lütfen yerleşkemizdeki danışmanlar ile irtibata geçiniz.

  Ödemenizi tamamladıktan 24 saat içinde onay ve gerekli bilgilendirmeleri içeren e-posta tarafınıza iletilecektir. 24 saat içinde tarafınıza olay e-postası gelmemesi durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz. (24 saat kuralı hafta sonları geçerli değildir.)

  Sınav zamanında sınav yerleşkesinde hazır bulunmak adayın sorumluluğundadır. Geç kalan adaylar sınava alınmaz ve ödedikleri ücret yanar, geri ödenmez. Sınav günü acil bir durum olduğunda bizim IELTS acil durum hattımızı arayabilirsiniz.

  Sınav tarihinizi başka bir uygun tarihle değiştirmeniz mümkündür. Ancak bu period sınav tarihinden 5 hafta öncesine kadar tamamlanmalıdır. Herhangi bir değişiklik yazılı olarak bildirilmeli ve değişimi yapmadan önce ödeme tamamlanmış olmalıdır. Beş haftadan az bir süre kala bir sınava kayıt yaptırdıysanız değişiklik mümkün değildir. 

  Sağlık sebepleri hariç beş haftadan az süre kalan iptal taleplerinde iptal kabul edilmemektedir. 

  Sınav tarihinden beş haftadan az süre kala kayıt oluyorsanız tarih değişikliği ve para iadesi olmayacağını kabul etmiş olursunuz.

  Sınav tarihinden on üç gün sonra sınav sonuçları hazırdır. Yerleşkeyi sınav sonuçları belli olmadan önceki kırk sekiz saat öncesinde sertifikanızı elden almayı talep edebilirsiniz. Aksi takdirde sertifikanız sınav kaydınız sırasında belirttiğiniz adrese postalanacaktır.  Doğru adres ve doğru posta kodu iletmek adayın sorumluluğudur. Adayların yanlış adres belirtmeleri sonucu ellerine ulaşmayan sertifikaları sebebiyle tekrar sertifika istemeleri durumunda ekstra 250 TL ödemeleri gerekmektedir. Sonuçlar veri koruma kanunları sebebiyle faks, telefon veya e-posta aracılığı ile bildirilmez.

  Sınav sonuçları sınav tarihinden on üç gün sonra hazır olacak ve online olarak yalnızca kırk gün boyunca erişime açık olacaktır. Bu süreçte sınavınızın sonuçlarına online olarak da erişebilirsiniz.

  Üniversite ve resmi kurumlara iletilmek üzere ücretsiz 5 adet sertifika kopyası alma hakkınız bulunmaktadır. IELTS ek sertifika formunu doldurunuz ve  e-posta ile gönderiniz. Talebinize 24 saat içinde cevap verilecektir. 5 adet ücretsiz kopyadan sonra her bir talep ücretlendirilecektir.

  Ücret karşılığında sertifika alma hakkına sahipsiniz. 2 adet yeni sertifika alma hakkınız bulunmaktadır ancak kaybettiğinizi ya da sertifikanın zarar gördüğünü kanıtlamanız gerekmektedir.

  İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

  Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

  İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.