Neden Eurocentres Türkiye

Neden Eurocentres? Neden Eurocentres? Neden Eurocentres? 1968’den beri Avrupa Konseyi’nin Dil uzmanlığını yapmaktayız.

Online Seviye Tespit Sınavı

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Neden Eurocentres?

Avrupa’nın ilk özel dil okulu olan Eurocentres, dünyanın altı kıtasında kendi okullarına öğrenci gönderebilen tek kurumdur. Eurocentres, Avrupa Dil Konseyinin 1968’dan beri dil danışmanlığını yapan ilk ve tek özel kurum olma özelliğini taşır.

1990’den beri CEFR (Avrupa Dillerinin Ortak Çerçeve Programı) ölçütlerini yaratan ve geliştiren Eurocentres 21. yüzyıl dünya vatandaşları için dil ve iletişim becerileri eğitiminde dünya lideridir.

21. yüzyılın İngilizce öğrenme ve öğretme çözümlerinin global ölçütünü oluşturan Eurocentres, 21. yüzyıl dil becerilerinin uygulayıcısıdır.

Eurocentres, IDP IELTS Türkiye partnerliği ile Türkiye’de IELTS eğitimi ve sınav merkezliğini aynı binada öğrencilerine sunan tek eğitim kurumudur.

Eurocentres, Londra yerleşkesi ile Avrupa’nın en büyük “IELTS Sınav Merkezi” unvanını elinde bulundurmaktadır. Cambrigde, Toronto, Sidney, Cape Town gibi yerleşkeleri ile dünya çapında “IELTS Sınav Merkezi” olarak hizmet vermektedir. 

Dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak için hayata geçirdiğimiz yapay zekalı eğitim platformu my.Eurocentres ile İngilizce eğitimini çevrimiçi ortamlara taşıyan Eurocentres, öğrencilerine etkin bir geri bildirim döngüsü sayesinde beceri odaklı bireyselleştirilmiş öğrenme modeli sunar.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.