Nasıl İngilizce Konuşabilirim - 2 - Eurocentres

Nasıl İngilizce Konuşabilirim – 2

Kasım 15, 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

Nasıl İngilizce Konuşabilirim

2. Bölüm

Anlıyorum ama Konuşamıyorum!

Dil öğrenmeye çalışan pek çok kişiden duymuşsunuzdur, anlıyorum ama konuşamıyorum cümlesini. Herkes bu cümleyi kurmaya devam ederken siz ana dil seviyesinde İngilizce konuşmak istemez misiniz? Şimdi ezberlerinizi bozacak, alışkanlıklarınızı değiştirecek ve İngilizce öğrenmeyi hayal olmaktan çıkartacak bir kurumla karşı karşıyasınız. Eurocentres, yetmiş yılı aşkın deneyimiyle ve altı kıtada başarıyla sürdürdüğü eğitim sistemiyle şimdi Türkiye’de. Bakırköy yerleşkesinde öğrencilerine geleneksel eğitim kalıplarının çok ötesinde bir dil becerisi geliştirme olanağı sunan Eurocentres, aynı zamanda Avrupa’nın ilk dil okulu olmaz özelliğine de sahip.

Eurocentres kurumunun diğer dil okullarından farkı nedir?

Eurocentres dijital çağa ayak uydurur. İngilizcenin iletişim aracı olarak önemini bili ve buna göre hareket eder. Ezbercilikten uzak sistemi ile dilin yaşanarak öğrenilmesini sağlar. Öğrencilerini İngilizceye maruz bırakır. Eğitim portalı my.Eurocentres ile yüzlerce kaynağı öğrencilerinin açık, sınırsız erişimine sunar. IDP ile iş birliği sayesinde öğrenciler; IELTS sınav gözetmeni olan, yetkin eğitmenlerle çalışma fırsatı bulur. Performans bazlı eğitim sistemi ile öğrencinin başarısıyla doğru orantılı bir zaman dengesi sunar. Genel İngilizce, IELTS sınav hazırlığı ve resmi sınav yetkilisi olma özelliğiyle Türkiye’de tek kurumdur.

Eurocentres ile İngilizce konuşabilecek miyim?

Eğitimin ilk aşamasından son noktasına kadar bireyselleştirilmiş rehberlik anlayışıyla hareket eden Eurocentres Bakırköy yerleşkesinde her öğrenci için farklı bir eğitim reçetesi hazırlanır. Gelişimleri takip edilir. Öğrenciler ihtiyaç duydukları, eksik hissettikleri her noktada desteklenir. Gerek sınıf eğitimlerine katılanlar gerekse birebir özel ders alan tüm öğrenciler aktivite derslerinden de ücretsiz faydalanma hakkına sahiptirler. Daha çok pratik, daha hızlı öğrenme ilkesi ile hareket eden Eurocentres; öğrenmenin yalnız sınıf ortamında gerçekleşmeyeceğini bildiğinden öğrencilerini 7/24 İngilizce öğrenimiyle baş başa bırakır. Dünyanın en büyük kütüphanesi my.Eurocentres platformunun tüm kaynaklarını öğrencilerinin hizmetine sunar.

İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Anlaşılır

Dili kullanmak, öğrenmenin aslolan gerekliliğidir. Türkiye’de başka hiçbir dil okulu öğrencilerine bu denli yoğun bir dil kullanım olanağı sağlamamaktadır. Yalnızca gramer öğretimi ile yıllar boyu öğrencilerin ezberci anlayışta boşa para ve zaman harcadığı bir sistemi; Eurocentres, baştan aşağı değiştirmek gerektiği bilinciyle hareket eder.

Eurocentres öğrencilerinden İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum cümlesi duyulmaz çünkü bir yetkinlikte daha az beceri gösteren öğrenci o yetkinlik alanında gelişime yönlendirilir. Ortalama becerilerin yeterli sayılmasına müsaade edilmez. Beceriler üst basamaklara taşınmadan var olan seviye geçilmez. Beceriler kazanıldığı takdirde de önceden planlanmış belli zaman dilimlerinde öğrenciler boşa bekletilmez. Okuyacak, yazacak, dinleyecek, anlayacak ve ana dil seviyesinde konuşacaksınız. Yeter ki alanında uzman bir kadroya sahip, uluslar arası arenada adını duyurmuş Eurocentres ile yola çıkın.

Sizi ARAYALIM!