Kurumsal İngilizce Eğitimi - Eurocentres

Eurocentres

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Her bir çalışanınızın detaylı gelişimini takip edebileceğiniz bir platform ile dil eğitimi alabileceğini biliyor musunuz?

Kurumsal İngilizce Eğitimi
My Eurocentres Online İngilizce

Hiç bu kadar kolay olmamıştı

my.Eurocentres

21. yüzyıl iletişim becerileriyle öğrenim

Eurocentres uzun yıllara dayanan  tecrübesiyle kurumsal firmaların bugün bile tam anlamıyla çözüm üretemediği kalifiye personel profiline katkı sağlamak adına belki de en somut adımlardan birini atmıştır. Kurumsal firmaların İK departmanlarının çözülemediğini düşündüğü en büyük iki problem çalışana yapılan maddi yatırım ve yatırımın sonunda yeterliği sağlayamayan geri dönüşlerdir. Tek bir adımla her iki problemi de ortadan kaldırabilen Eurocentres, kendi platformu olan my.Eurocentres ile kurumsal şirketlerin yatırım ve yatırım sonrası tatmin edici sonuçlar dengesinde çığır açan bir farklılık ve farkındalık sunmaktadır.

smart-board

Sürekli Takip

Eurocentres, my.Eurocentres eğitim portalı sayesinde her bir çalışanın gelişim takibini detaylı biçimde görüntüleyebilme imkanı sunmaktadır.

online-ielts

Dijital Araçlar

Eğitim alan tüm çalışanlar, internet erişiminin olduğu her yerde ve her cihazdan 7/24 giriş yapabildikleri my.Eurocentres sistemi sayesinde onlarca kaynağın bulunduğu genel İngilizce, akademik sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesi kütüphanesinden diledikleri zaman diledikleri çalışmayı yapabilirler.

badge

Eurocentres Sertifikası

Eurocentres, uluslararası akreditasyona sahip, dünya çapında 6 kıtada 30’dan fazla okul ile, farklı kültürlere ve anadili İngilizce olmayan ülkelerde dil eğitimine, 70 yılı aşkın süredir çözüm üretmektedir.

Eurocentres Başarı Sistemi

Eurocentres eğitmenleri; E-mail trafiğini yönetebilmek, performans değerlendirmek ve rapor yazabilmek, CV hazırlayabilmek, müşterilerle iletişim kurmak, konferans görüşmelerine katılmak, fiyat anlaşması yada pazarlığı yapabilmek, potansiyel krizleri yönetmek, iş hedefleri koymak ve üzerine tartışmak, problem çözmek gibi kurumsal iş hayatında karşınıza çıkacak durumlara karşı sizleri hazırlarlar. Online kütüphanede iş İngilizcesi ile ilgili her beceri için yüzlerce alıştırma bulunur. Bu alıştırmaların hepsi sistem tarafından otomatik bir şekilde puanlandırılarak raporlanır ve kurumlara aktarılır. Bu sayede öğrencilerin gelişimleri kurumlar tarafından kolayca takip edilebilir. 

Eurocentres İş İngilizcesi
IELTS Speaking Kursu

Yurtdışı Eğitimi Türkiye'de Deneyimleyin

Eurocentres, geleneksel eğitim veren kurslardan duyulan memnuniyetsizliğin farkında olmakla kalmamakta, eğitim alanlara hak da vermektedir. Yöntemler ve prensipler değişmediği takdirde marka adlarının değişmesiyle dil öğreniminin gerçekleşemeyeceğini bilen Eurocentres, uluslararası akreditasyona sahip, dünya çapında 6 kıtada 30’dan fazla okul ile, farklı kültürlere ve anadili İngilizce olmayan ülkelerde dil eğitimine, 70 yılı aşkın süredir çözüm üretmektedir. Eğitim sisteminin sürekliliği ve erişilebilir olması için de dijital çağa ayak uyduran teknolojik alt yapısıyla İngilizce ile aranızdaki bariyerleri kaldırmak için artık Türkiye’de.

Kurumsal İngilizce Öğrenme Süreci

Öğrenme süreci sadece eğitmenlerin ve çalışanların bir arada olduğu ortam ile sınırlandırılmamalıdır. Eurocentres eğitim sistemi aynı zamanda İngilizce dil eğitimi alan çalışanlara, eğitim zamanı dışında da gelişimlerine devam etme şansı sunar. Eğitim alan tüm çalışanlar, internet erişiminin olduğu her yerde ve her cihazdan 7/24 giriş yapabildikleri my.Eurocentres sistemi sayesinde onlarca kaynağın bulunduğu genel İngilizce, akademik sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesi kütüphanesinden diledikleri zaman diledikleri çalışmayı yapabilirler. Ayrıca öğrencilerin almış olduğu eğitimin süresi fark etmeksizin bu sisteme 12 ay boyunca erişim imkânı devam etmektedir. 

Eurocentres eğitim portalı my.Eurocentres içinde, öğrencilerin sorularını yöneltebilecekleri yada çalışmaları gereken ünitelere yönlendirilecekleri ‘Grammar Doctor’ özelliği bulunmaktadır. Bu sayede Eurocentres, öğrencilerin  genel merkezle de iletişim halinde olmalarını sağlayarak kesintisiz ve sürekli bir eğitimin kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Kendi eğitmenleri ile de iletişim kurabilecekleri private chat kısmı da mevcut olan my.Eurocentres, eğitmenler ve öğrenciler arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Eurocentres

Dünyasına Siz de Katılın

Yapılan eğitim yatırımının, her çalışana ayrılan bütçenin; bireyselleştirilmiş eğitim sistemiyle her öğrencinin gelişimini, devamsızlığını, başarı ortalamasını ve hatta sistemde geçirdiği vaktin ve yaptığı alıştırmalara kadar bütün detayların görüntülenebildiği sistemiyle etkili şekilde geri bildirimlerin yönetimlere raporlanmasını sağlar. 

Kurumsal İngilizce Eğitimi

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.