Eurocentres Kadıköy İngilizce Kursu - Eurocentres

Eurocentres Kadıköy İngilizce Kursu

Mart 25, 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

Kadıköy İngilizce Kursu

Yalnızca ülkemizi değil, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi sebebiyle çalışma düzenleri değiştiği gibi, eğitimde de dijitale dönüş hız kazandı. Ne var ki dijital altyapısı için yeterli hazırlığı ve donanımı olmayan eğitim kurumları, bu sınavda sınıfta kaldı. Eurocentres Kadıköy İngilizce Kursu ise eğitimde dijital dönüşümün oyun kurucularından olması ve kendi sisteminde teknolojiye %100 uyumlu bir donanım kullanması sayesinde, hiçbir zorluk yaşamadan bu süreci geçirmektedir. Haydi gelin Eurocentres Kadıköy yerleşkesinin, İstanbul’da ve hatta Türkiye’de faaliyet gösteren diğer dil merkezlerinden farkını hep beraber görelim.

Uluslararası Bir Markanın Çatısı Altında Olmak

Eğitim sektöründe yetmiş yılı aşkın deneyime sahip Eurocentres, altı kıtaya yayılmış eğitim yerleşkeleri ile dünyanın sayılı dil merkezlerindendir. İngiltere’de yılın dil okulu seçilen Eurocentres, Türkiye’de Kadıköy yerleşkesini açarak dil öğrenmek isteyen herkes için uluslararası bir markayı ülkemize taşımıştır. 

Kadıköy İngilizce Kursu Eurocentres IDP ile Partner Bir Kuruluşdur

Kendi bilinirliği ve sektördeki güvenilirliği yanında, Avustralya merkezli IDP ile yaptığı partnerlik sonucu; resmi IELTS sınav merkezi olmuştur. Eurocentres Kadıköy yerleşkesi de böylesine güçlü iki markanın çatısı altında kurulmuştur ve Türkiye’de başka hiçbir kurumda olmayan bir özelliğe sahiptir. Ülkemizde yalnızca Eurocentres Kadıköy, hem resmi IELTS eğitimi verme hem de IELTS sınav merkezi olma hakkını elinde tutmaktadır.

Türkiye’de yer alan dil kurslarında öğrencilerin en büyük şikâyetlerinden biri öğretmen kalitesiyle ilgilidir. Çoğu kurum, öğretmenlik ve eğitmenlik yetkinliği bulunmayan kişileri dil kurslarında çalıştırmaktadır. Eğitimden verim alamayan öğrencilerin memnuniyetsizlikleri de günden güne artmaktadır. Eurocentres Kadıköy yerleşkesinde ise IDP’den onaylı, alanında uzman eğitmenlerden ders alır ve İngilizce öğrenmenin hiç de sanıldığı gibi zor olmadığını deneyimlersiniz.

Dijital Kütüphane ile Sınırsız Kaynağa Ulaşmak

Türkiye’de açılmış hiçbir dil merkezinin, İngilizce kursunun yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma bulunan dijital bir kütüphanesi yoktur. Oysa ki Eurocentres Kadıköy, sahip olduğu my.Eurocentres platformuyla öğrencilerine sınırsız kaynağa sahip, dijital bir kütüphane imkânı sunmaktadır. Tek bir kaynağa bağlı kalıp bir dil öğrenmeye çalışmak 21. yüzyılın ucu bucağı görünmez dijital okyanusunda, sığ bir gölde yüzmeye benzer. İşte bu yüzden, Eurocentres Kadıköy yerleşkesinde İngilizce öğrenmek; yaşadığınız çağın hakkını veren bir kurumda, güvenle eğitim almak demektir.

7 gün 24 saat öğrencilerinin açık erişimine sunulan eğitim portalıyla Eurocentres Kadıköy’de internet erişiminiz olan her cihazla eğitiminize ara vermeden, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

CEFR Sistemine Birebir Uyumlu Eğitim 

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde; her gün binlerce kişi İngilizce öğrenmek için dil okullarına, kurs merkezlerine gitmektedir. Ne var ki dil kurslarının büyük çoğunluğu uluslararası geçerliği olan CEFR sistemi yerine; yetkin olmayan, müfredatsız ve düzensiz bir çizgide gitmektedir. Oysa Eurocentres, tüm dünyada geçerli olan CEFR sisteminin de kurucularındandır. Prestijli üniversitelerin de kullandığı CEFR sistemini kuran bir eğitim duayeninden, Eurocentres’tan eğitim almak başlı başına bir ayrıcalıktır. Doğru eğitimi alarak en iyi şekilde gelişebilir ve yetkinliklerinize bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Kadıköy Eurocentres İngilizce Kursu Rehberlik

Eurocentres’ın en önemli farklarından biri de kişiye özel eğitim planlamaları yapmasıdır. Hemen her kurum; kendilerince belirledikleri birkaç aylık dönemlerle açtıkları kurlara göre eğitim verirler. Elbette ki dil öğrenimi CEFR sistemine göre de belli kriterlerce seviyelendirilir ancak bu düzeyler, dört dil yetkinliğindeki başarılarınıza göre ölçülmelidir. 

Her kişinin öğrenme becerisi, şekli farklıdır. Bu artık akademik makalelerde, bilim insanları tarafından da kanıtlanmış bir gerçektir. Bu noktadan bakıldığında, iki-üç aylık periyodlarda ve herkes için aynı eğitim materyallerini kullanarak dil öğretimi yaptığını iddia eden kurumların bakış açısı doğru olamaz. 

Eurocentres Kadıköy yerleşkesinin my.Eurocentres platformunda, her öğrencinin kişisel gelişimi anlık olarak takip edilir ve öğrencinin öğrenme hızına bağlı olarak eğitim planlamaları yapılır. Yetkinlik seviyesini başarılı şekilde tamamlayan öğrenci, ay ya da ders saatine bakılmaksızın bir üst seviyeye geçme hakkı kazanır. 

İşte tüm bu sebeplerden Eurocentres Kadıköy İngilizce Kursu’nda İngilizce öğrenmek, bildiğiniz tüm yanlışları kapının arkasında bırakıp gerçek, doğru ve çağa uygun uluslararası standartlarda bir eğitim almak demektir. Siz de çok geçmeden Eurocentres Kadıköy eğitim danışmanları ile iletişime geçin, İngilizce öğrenmenin hayal olmadığını deneyimleyin. Siz de avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, hemen Kadıköy İngilizce Kursu olan Eurocentres ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizi ARAYALIM!