İş İngilizcesi - Eurocentres

İş İngilizcesi İş İngilizcesi Eğitimi İş İngilizcesi Kariyerinizde Yükselmenin Formülü Eurocentres
indirim

İş İngilizcesi Özel Derslerinde

%20’ye Varan İndirimler

Kariyerinde ingilizce öğrenimini sorun olmaktan çıkarmak için Eurocentres İş İngilicesi programına sen de katıl.

my.Eurocentres ile performans bazlı ingilizce eğitimi ve sınırsız kaynak kullanımı ile seviyeni kolayca yükselt

badge

İş İngilizcesi Programı İle Kariyer Odaklı Eğitim Sistemi

local

Konumuyla İstanbul’un Merkezinde Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

Size Özel İş İngilizcesi Programı

Eurocentres profesyonel hayata adım atmak isteyen ya da bir süredir profesyonel hayatın içinde yer alıp kendini geliştirme ihtiyacı duyan her meslekten, her iş grubundan adaya kapılarını sonuna kadar açar. Online platformumuz my.Eurocentres sayesinde sosyal ve akademik eğitimlerin yanında iş İngilizcesi alanında eğitim almak isteyen adaylara da pratik yapabilecekleri, öğrendiklerini pekiştirecekleri ve bilgilerini taze tutabilecekleri yüzlerce kaynak içinde binlerce egzersiz yapma imkanı sunar.

Eurocentres Bakırköy yerleşkemizde öğrencilerimize, iş İngilizcesi alanında uzman eğitmenler eşliğinde bire bir eğitim sunarak öğrencilerin öz güvenlerini, bilgi ve birikimlerini en üst noktaya çıkartmak öncelikli amacımızdır.

Eurocentres İş İngilizcesi
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

İş İngilizcesi Eğitimi

İş hayatının olmazsa olmazlarından resmi yazışmalar, yazılı ve sözlü sunumlar, toplantılar için gerekli donanımları kazanmaları adına her kişiye özel bir yol haritası belirlenir. Sınıf eğitimlerinde olduğu gibi özel ders programlarımızda da eğitmenlerimiz my.Eurocentres platformumuz aracılığıyla öğrencilerimizin gelişimlerini sisteme girer, kendilerine tamamlamaları için görevler verir ve eksiklerini hızla kapatmaları için yöntemler tavsiye eder. Bire bir eğitimin yanında var olan grup aktivite derslerine girme hakkı tanınan öğrencilerimiz hiç tanımadıkları ve kendileri gibi eğitim almakta olan diğer öğrencilerle bir öğrenme ortamını paylaşarak kendilerini sınama ve öğrendiklerini pratik etme imkanına da sahiptirler. Böylece öğrencilerimiz, çağımızın en değerli sermayesi zamanı boşa harcamadan, hedeflerine doğru en etkin şekilde ilerlerler.
Gerek öz geçmişleri için artı değer, gerek uluslar arası, kurumsal firmalarda iş fırsatı yakalama gerekse de var olan işlerinde yükselme şansı elde ederek arzuladıkları yaşama adım adım yaklaşırlar.

Giriş Seviyesi:

A2

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

Kariyerinize Yönelik İş İngilizcesi Programı

21. yüzyıl dünyasında profesyonel hayatın olmazsa olmazlarının başında pek tabii ki İngilizce gelmektedir. Hal böyle olunca kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen herkes ilk olarak genel İngilizce eğitimi almak ister. Bu elbette ki doğru bir adımdır. Ancak yeterli değildir. Genel İngilizce içindeki dört yetkinlikte (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) en az B2 seviyesinde olan profesyonellerin de çok iyi bildiği üzere iş İngilizcesi adı verilen mesleki İngilizce; sosyal hayatta dili kullanmanın, günlük gereksinimleri ifade etmenin ötesindedir. Bu noktada mesleki terminoloji, sunum teknikleri, resmi yazışmalar kişilere dilin bambaşka bir boyutunun kapılarını açar. İşte bu yüzden Eurocentres yerleşkelerinde genel İngilizce ve sınav programlarına verilen önem, aynı şekilde iş İngilizcesinde de kendini gösterir.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.