İngilizce Özel Ders İngilizce Özel Ders İngilizce Özel Ders Size özel Eurocentres Eğitim Programı
indirim

İngilizce Özel Ders

%20’ye Varan İndirimler

my.Eurocentres performans bazlı eğitim platformu ile ingilizce özel derslerde ihtiyacınız olan eğitimi beraber hazırlayacağımız programa göre alabilirsiniz.

smart-board

Size Göre Hazılanan Özel Eğitim

Günü ve saati sizin isteğinize göre ayarlanabiler tamamen özelleştirilmiş, birebir ingilizce eğitim programı

ielts-book

Eksikliklerinize Yönelik İngilizce Eğitimi

Size özel hazırlanan ingilizce eğitim programı ile eksiklikleriniz tespit edilir ve performansınıza dayalı bir eğitim programı çıkartılır.

online-ielts

Hem sınıfta hem online eğitim imkanı.

Bizden eğitim aldığınız için myEurocentres online platformumuza sınırsız erişim sağlama hakkını elde edin. Bu platform içinde hem pek çok kaynağa erişim şansınız olacak hem de sizlere farklı farklı öğrenme aktiviteleri sunarak Eurocentres Bakırköy yerleşkesinde aldığınız eğitimi pekiştirme imkanı bulacaksınız. Böylece öğrenme süreciniz hızlıca desteklenecek.

Eurocentres'da İngilizce Özel Ders

Bire bir eğitim ile eğitmenin tüm zamanını tek bir öğrenci üzerinde yoğunlaştırabilmesi, öğrencinin eksiklerine odaklanmayı daha da kolaylaştırır. Tek bir kaynak yerine yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma fırsatı sunan my.Eurocentres platformumuz da öğrencinin öğrendiklerini sağlamlaştırması için eşsiz bir olanaktır. Böylece dil öğrenimi klasik müfredatın sıkıcılığından ve tekdüzeliğinden uzak bir halde yaşayan bir varlığa dönüşür. Bu durum; öğrenen için öğrenmeyi daha gerçek ve motive edici kılmasının yanında, ezberden uzaklaştırarak kalıcı hale getirir.

Size Özel İngilizce Eğitimi

ielts-book
İngilizce Özel Ders

Kişiye Özel İngilizce Programı

Aday öğrencilerimiz ilk olarak seviye tespit sınavına alınır ve bulundukları nokta tespit edilerek hedefledikleri noktaya ulaşmaları için gereken yol haritası çizilir. Belli sebeplerle sınıf ortamında, belirli gün ve saatlerde eğitim alamayacak öğrencilerimiz için kendilerine uyan zaman ve hız çizelgesi ile program oluşturulur. Böylece zaman, İngilizce öğrenimi için bir dezavantaj olmaktan çıkar.

Eurocentres'da İngilizce Özel Ders

Eurocentres Bakırköy yerleşkemizde genel İngilizce eğitimini bire bir derslerle devam ettiren öğrencilerimiz, özel derslerine ek olarak aktivite derslerine de katılım sağlayabilirler. Dilin teorik öğrenimi ile pratiğinin bir arada ilerlemesi şarttır. Bu sebeple öğrencilerimize öğrendiklerini kullanmaları, öz güvenleri yüksek şekilde katılımcı ve girişken olmaları konusunda da destek sağlamakta ve onlara rehberlik etmekteyiz.

Haftalık, on beş günlük ve aylık değerlendirmelerle öğrencilerimizin süreç içindeki gelişimlerini dikkate almakta ve bu dikkatle ilerlemekteyiz. Eurocentres dil öğreniminin bir ders değil, 21. yüzyılın iletişim becerilerinin başında gelen bir ihtiyaç ve öncelik olduğunun bilincindedir. Bunu yine 21. yüzyılın değişmez gerekliliği teknoloji okur yazarlığı ile birleştirerek ve sahip olduğu my.Eurocentres platformundaki benzersiz online kütüphanesi ile öğrencilerine sunarak gösterir.  Çağa ayak uyduran, dünya vatandaşı bireylerin kendilerini geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları dil eğitimine dair her adımda; yıllara dayanan markalaşmış yapısıyla Eurocentres, öğrencilerinin dayanağı olmaktan gurur duyar.

İngilizce Özel Ders

Size Özel
  • Giriş Seviyesi: A1
  • Size Özel Haftalık Ders Saati
  • Hafta içi ya da Hafta sonu Eğitim
  • Birebir İngilizce Eğitimi
  • Ücretsiz My.Eurocenters

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.