Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı - Eurocentres

Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı

Nisan 15, 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı 2013 yılından beri yapılmaktadır. Avrupa Birliği kuralları gereği Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici oturum izni almak ve ister evli ister nişanlı olsun hayatındaki kişi ile Hollanda ve Hollandaca ana dili konuşulan ülkelerde yaşamak isteyenler için bu sınav zorunludur. Bu sınava girebilmek için en az 21 yaşında olmak gerekir. 

Eurocentres Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

Eurocentres yerleşkeleri genel Hollandaca eğitiminin yanı sıra Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için de öğrencilerini hazırlamaktadır. Eurocentres kurumlarında birebir eğitim ile ister yüz yüze ister online olarak eğitim verilmekte ve konsolosluğa yapılacak başvuru öncesinde öğrencilerin geçer not alabilecek yetkinliğe gelmesini sağlamaktadır. Eğitim, ana dili Hollandaca olan ya da uzun yıllar ana dili Hollandaca olan ülkelerde yaşamış profesyonel eğitmenler eşliğinde verilir. Sınava başvurmak isteyen adaylar, kendileri için uygun olan gün ve saatlere göre programlanmış eğitim ile en kısa sürede ve en etkili şekilde mülakata hazırlanırlar.

Eurocentres Rehberliği ile Hollandaca Aile Birleşimi

Eurocentres yerleşkeleri sahip oldukları eğitim kalitesinin yanı sıra verdikleri profesyonel rehberlik ile de sürecin başından sonuna kadar öğrencilerinin yanında olur. Süreç hakkında gereken tüm bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri, alanında uzman eğitmenleri ve eğitim danışmanları ile gerçekleştirir. 

Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı
Hollanda Aile Birleşimi Sınavı Eğitimi

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için adayların öncelikle Türkiye’de bulunan Hollanda Başkonsolosluğu’na ya da Hollanda Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunmaları gerekir. MVV adı verilen oturum izni başvurusu olmadan adaylar, aile birleşimi sınavına kabul edilmemektedir.

Hollandaca Aile Birleşimi Sınav İçeriği

Eurocentres yerleşkelerinde verilen Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı hem yüz yüze hem online olarak gerçekleştirilirken eğitim müfredatında bir değişiklik olmamaktadır. Adayların, temel seviyede kendini tanıtma, iletişim kurma, adres sorma gibi konuşmalar yapabilmesi beklenir. Alışverişte fiyat sorma, temel kelimeleri bilme, sosyal hayat içinde Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde hayatını geçirebilme amaçlanır. 

Eurocentres yerleşkelerinde teorik ve pratik eğitimler bir arada verilir. Sınav hazırlığındaki öğrencilere deneme amaçlı mülakatlar yapılarak öğrencilerin deneyim kazanması ve heyecanlarını yenmeleri ve sınava hazır olmaları sağlanır. 

Siz de sevdiğiniz insanla Hollanda’da ya da Hollandacanın konuşulduğu ülkelerde bir hayat kurmayı planlıyorsanız Eurocentres yerleşkelerinde Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için eğitim alabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda, mümkün olan en iyi şekilde eğitiminizi tamamlayabilir ve MVV oturum izni için gerekli sınav belgesine sahip olabilirsiniz.

Sizi ARAYALIM!