Genel İngilizce Kursu - Eurocentres Yabancı Dil Kursu

Eurocentres İngilizce Kursu Genel İngilizce Eğitimi Eurocentres İngilizce Kursu Eurocentres Dünyasında Siz de Yerinizi Alın
indirim

Bakırköy Genel İngilizce Kursu

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Performans bazlı genel ingilizce kursu için Eurocentres

Ücretsiz İngilizce Eğitimi ve İndirimler İçin Sizi Bekliyoruz

badge

Avrupa’nın En İyi İngilizce Kursu Artık Türkiye’de Hizmetinizde

local

Konumuyla İstanbul’un Merkezinde İngilizce Kursu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

my.Eurocentres ile Genel İngilizce Bakırköy'de

Eurocentres eğitim sistemi; öğrencinin eğitim süresi boyunca sadece belirlenen bir kaynak üzerinden değerlendirilmesinin doğru olmadığının farkındalığındadır.

Her bireyin kendine ait farklı ihtiyaçlarının, eğilimlerinin ve öğrenme şeklinin olduğu biliciyle öğrencilerini birden fazla kaynakla beslemeyi ve geliştirmeyi hedefler. Böylece öğrenci, farklı kullanım şekilleri ve çeşitliliği ile dil gelişimini tamamlar. Sistem içinde genel İngilizceye dair binlerce konu anlatımı ve alıştırma kaynağına erişim sağlanır. Ayrıca en az iki haftada bir öğretmeninin kendisine uyguladığı birebir değerlendirme seansları sayesinde ingilizce kursumuzda (‘1 to 1 meetings’) yapılan geri bildirimlerle bireysel eksikliklerini tespit eder ve eksiklerini gidermesi için rehberlik hizmeti alır.

Kurs ortasında ve sonunda A.I.M (Action- Interaction- Mediation) ölçütleri üzerinden öğretmen her bir öğrenci için ‘Speaking’ ve ‘Writing’ kağıtları üzerine notlar alır. Gelişim testi (gramer- kelime) üzerinden Eurocentres notuna dönüştürülen bir skor verir. Test sonuçları ve beceri gelişim raporları da my.Eurocentres platformuna vakit kaybetmeden kaydedilir. Sonuçlar değerlendirilerek sertifika oluşturulur. 

Eurocentres İngilizce Kursu

İngilizce Kursuna kayıt olduğunuzda birebir eğitmen ile görüşmeye alınırsınız. Hangi seviyede olduğunuzu ve nelere ihtiyaç duyduğu tespit ediriz.

Eurocentres İngilizce Kursu

Size özel my.Eurocentres hesabı oluştururuz. Placement Test kısmından kelime ve gramer bilgisi ölçen detaylı testi çözmenizi isteriz.

Eurocentres İngilizce Kursu

İngilizce Seviye belirleme testi sonucundaki tüm bilgiler my.Eurocentres platformundaki ‘Notes’ kısmına aktarılır ve seviyeniz belirlenmiş olup, ilgili sınıfa yerleştirilirsiniz.

Eurocentres İngilizce Kursu

Eurocentres ailesine katıldınız. İngilizce Kursu için sınıf bilginiz tarafınıza iletilecektir.

İngilizce Kursu Genel Bakış

Eurocentres  Bakırköy yerleşkemizde maksimum 12 kişilik sınıflarda A1 Elementary seviyesinden C1 Advanced seviyesini tamamlayana kadar öğrencilere İngilizce Kursu olarak sarmal bir eğitim programı sunulmuştur. Böylece öğrenci her kurda o güne dek öğrendiklerini defalarca tekrar ederek pekiştirebilecek, eksikliklerini de farkına bile varmadan tamamlayacaktır. Öğrencilerimiz yapılan seviye tespit sınavı sonrası belirlenen seviyelerinden eğitime başlayıp Genel İngilizceden sonra istedikleri akademik sınava yine aynı hoca kadrosu ile hazırlanabilme imkanı bulabilecekler.

my.Eurocentres platformuyla öğrenciye kendine güveni aşılayan bir öğrenme ve öğrendiklerini pekiştirme sistemi sağlanır. İngiltere’de bulunan üniversiteler başta olmak üzere, dünya üzerinde kendini kanıtlamış pek çok üniversite ve dil okulunda Eurocentres sistemi kullanılmaktadır.

Giriş Seviyesi:

A1  – A2 – B1 – B2 – C1

Haftalık Ders

Hafta içi seçeneği: 16 Ders

Hafta sonu seçeneği: 8 Ders

Eğitim Süresi

5 / 10 / 15 /20 / 25 Hafta
80 / 400 Ders Saati

ielts-book

Sizi Arayalım

Performans bazlı İngilizce Kursu hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Eurocentres Bakırköy Genel İngilizce Kursu

 Eurocentres  öğrencileri kur bazlı değil, performans bazlı hareket eder. Öğrencilerin başarısının sadece birkaç sınav üzerinden aldığı puanla ölçülmemesi gerektiğinin bilincinde olan Eurocentres; öğrencinin sınıf performansını, gelişim takip raporundaki ilerlemesini, bireysel my.Eurocentres platform kullanımı gibi faktörleri baz alarak öğrenciyi üst kura yönlendirebilir. Sarmal bir eğitim sistemi olan Eurocentres, öğrencinin beceri gelişimi bazlı hareket ettiği için sınavlardan aldığı notların ötesinde, ne hızla ve başarıyla hareket ettiğine önem verir.

Satın almış olduğu saatleri öncelikli ölçüt olarak değerlendirmez. Bu şekilde öğrenci vakit kaybı yaşamaz, farklı seviye ve sınıf ortamlarında gelişimini gözlemler ve kıyaslama olanağı bulur. Performans gelişiminin kapsamlı ve objektif bir şekilde değerlendirildiğini bildiği için öğrenci motive olur ve daha iyi performans sergilemeye uğraşır.

Eurocentres, öğrencinin her şeyden önce üretim becerilerini geliştirmeyi hedefler. Birçok öğrencinin problem yaşadığı ortak payda; anladığı kadar anlatamadığı, istediği şeyleri kelimelere dökemediğidir. Bunun bilincinde olan Eurocentres, eğitim süresince öğrencilerini merkeze koyarak üretmeye yönelik aktivite bazlı eğitim sistemiyle öğrencinin İngilizce konuşurken en önemli kriter olan kendine güven becerisini geliştirmeyi amaç edinir.

Genel İngilizce Kursu Eğitim Seçenekleri

İngilizce Kursu -1

100 Saat
 • CEFR Sertifikası
 • Maks. Sınıf Mevcudu: 12
 • Ücretsiz Aktiviteler
 • Ücretsiz my.Eurocenters
 • Haftada 8 ders

Hafta içi ve hafta sonu 12 haftada tamamlanır.

Genel İngilizce - 2

200 Saat
 • CEFR Sertifikası
 • Maks. Sınıf Mevcudu: 12
 • Ücretsiz Aktiviteler
 • Ücretsiz my.Eurocenters
 • Haftada 8 ders

Hafta içi ya da hafta sonu seçeneği ile 25 haftada tamamlanır.

Genel İngilizce - 3

300 Saat
 • CEFR Sertifikası
 • Maks. Sınıf Mevcudu: 12
 • Ücretsiz Aktiviteler
 • Ücretsiz my.Eurocenters
 • Haftada 8 ders

Hafta içi ve hafta sonu seçeneği ile 37,5 haftada tamamlanır.

Genel İngilizce - 4

400 Saat
 • CEFR Sertifikası
 • Maks. Sınıf Mevcudu: 12
 • Ücretsiz Aktiviteler
 • Ücretsiz my.Eurocenters
 • Haftada 8 ders

Hafta içi ya da hafta sonu seçeneği ile 50 haftada tamamlanır.

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

İngilizce Seviyelere Göre Kullanıcı Tipleri

A1 Sıradan ve gündelik deyişlerle somut gereksinimleri karşılamayı hedefleyen son derece yalın ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendini veya bir başkasını tanıtabilir ve bir kişiye, kendisiyle ilgili sorular ⎯Örneğin oturduğu yer, ilişkileri, sahip olduğu şeyler, vb. üzerine⎯ aynı türden sorulara yanıt verebilir. Eğer kendisiyle konuşan kişi yavaş yavaş ve tane tane kendisine yardımcı olacak biçimde konuşuyorsa, basit bir biçimde iletişim kurabilir.

A2 Tek cümleleri ve doğrudan öncelik alanlarıyla (söz gelimi yalın ve kişisel bilgiler ve aile bilgileri, alışverişler, yakın çevre, iş) ilişkili olarak sıklıkla kullanılan deyimleri anlayabilir. Bildik ve alışılagelen konular üzerinde yalnızca yalın ve dolaysız bilgi alışverişini gerektiren basit ve bildik etkinlikler çerçevesinde iletişim kurabilir. Eğitimini, dolaysız çevresini yalın yollardan betimleyebilir ve dolaysız gereksinimlerine denk düşen konuları anlatabilir.

B1 Açık ve standart bir dil kullanıldığında ve iş, okul, eğlence, vd. bildik şeyler söz konusu ana konuları anlayabilir. Erek dilin konuşulduğu bir bölgeye yapılan yolculuk sırasında karşılaşılan durumların çoğunda sorunların altından kalkabilir. Bildik ve ilgi alanına giren konular üzerine yalın ve tutarlı bir söylem üretebilir. Bir olayı, bir deneyimi ya da bir düşü anlatabilir, bir beklentiyi betimleyebilir ve bir projeye veya bir düşünceye ilişkin gerekçeler ya da açıklamaları kısaca dile getirebilir.

B2 Uzmanlık alanına ilişkin teknik bir tartışma da dahil olmak üzere karmaşık bir metin içindeki somut ya da soyut konuların özünü anlayabilir. Doğal bir konuşucuyla ne kendisi ne de karşısındaki için bir gerilim içermeyen bir konuşma türünden durumlarda belli bir doğallık ve rahatlık derecesiyle iletişim kurabilir. Geniş bir konu dizisi içinde kendini açık ve ayrıntılı bir biçimde dile getirebilir, güncel bir konuya ilişkin görüş bildirebilir ve farklı olasılıkların avantaj ve sakıncalarını sergileyebilir.

C1 Uzun ve zorlu metinlerden oluşan geniş bir basamağı anlayabilir ve örtük anlamları kavrayabilir. Sözcüklerini uzun uzadıya aramak zorunda olmaksızın doğal ve akıcı bir biçimde kendini ifade edebilir. Toplumsal, mesleki ya da akademik yaşamı içinde dilini esnek ve etkin bir biçimde kullanabilir. Karmaşık konularda açık ve dizgeli bir biçimde kendini anlatabilir ve düzenleme, eklemleme ve söylem bağdaşıklığı gereçleri üzerindeki denetim gücünü gösterebilir.

C2 Okuduğu ve duyduğu her şeyi neredeyse bir çaba göstermeksizin anlayabilir. Farklı kaynaklardan yazılı ve sözlü olgu ve kanıtları tutarlı bir biçimde özetleyerek yeniden oluşturabilir. Doğal bir biçimde, son derece akıcı ve kesin olarak kendini ifade edebilir ve karmaşık konularla bağlantılı ince anlam farklılıklarını ayırt edebilir.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.