Fransızca Eğitimi - Eurocentres
Eurocentres ile Fransızca Eğitimi
Size uygun gün ve saatlerde birebir olarak özel ders
badge

Alanında Uzman Fransızca Eğitmenler

local

Bakırköy’de Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

 

Fransızca Kursu

Dünya’nın en çok konuşulan dilleri arasında olan Fransızca, otuz üç ülkede ana dildir. Bu sayı, kırk beş ülkede ana dil olarak konuşulan İngilizceden sonra ikinci en yüksek ana dil konuşulan sayıdır. Avrupa dillerinden olan Fransızca Türkiye’de de hem eğitim hem kariyer alanında çokça tercih edilmektedir. Gerek yurt dışında gerekse yurt içinde Fransızca ağırlıklı eğitim ya da kariyer hedefi bulunan adaylar için Eurocentres kişiye özel sistemiyle çokça tercih edilen bir dil okuludur.

Fransızca Kursu
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

Fransızca Özel Ders Eğitimi

Eurocentres yerleşkeleri Fransızca eğitiminde de yüksek başarı profili ile ana dili Fransızca olan eğitmenler eşliğinde eğitim vermektedir. CEFR sisteminin kurucularından olan Eurocentres; Fransızca eğitimini öğrencilere uygun gün ve saatlerde birebir olarak özel ders şeklinde organize eder.

Giriş Seviyesi:

A1

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik Fransızca Dil Eğitimi

Birebir eğitim ile öğrencinin öğrenme tercihlerine ve hızına göre oluşturulan eğitim müfredatı dört temel dil becerisini (dinleme, konuşma, okuma, yazma) esas alır. Eurocentres öğrencinin hedeflerine göre eğitim programı oluştursa da başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermektedir. Genel Fransızca eğitimini başarıyla tamamlayan adaylar, Fransızca yapılan ulusal ve uluslararası tüm sınavlarda başarılı olabilecek yetkinlikleri kazanırlar.
Eurocentres, dünyanın altı kıtasındaki yerleşkelerinin yanında Türkiye’de açtığı yerleşkeleri ile Türk öğrencilerinin dil öğrenmesini kalıcı hâle getirmektedir. Tek bir eğitim materyali yerinde birden çok kaynaktan sunulan pek çok egzersiz ile ezber yerine pratiğe dayalı öğrenme sunar. Eğitimin başından sonuna kadar öğrencilerinin yanında olan Eurocentres, doğru rehberlik ile öğrencilerinin motivasyonlarını da her zaman ayakta tutar.
Eurocentres eğitim metodolojisinde en önemli noktaların başında devamlılık gelmektedir. Gerekli devamlılığı sağlayan öğrencilerine % 100 öğrenme garantisi sunan Eurocentres, klasik kur bazlı eğitimler yerine öğrenci ihtiyaçlarını önceliğine alan, eğitim kalitesinden ödün vermeyen sistemiyle tercih edilmektedir.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.