Flemenkçe Eğitimi - Eurocentres
Eurocentres Farkıyla Flemenkçe Kursu
Eurocentres Farkıyla Hollandaca Eğitimi
badge

Flemenkçe Kursunda Kalite

local

Bakırköy’de Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Hedeflediğin YDS puanına Eurocentres’la ulaş.

Flemenkçe Özel Ders Eğitimleri

Flemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Germen dillerindendir. Hollanda, Belçika ve Surinam’da lehçeleri ile kullanılan dil hiç de azımsanmayacak sayıda insan tarafından resmi dil olarak konuşulmaktadır. Dünyada 20 milyondan fazla insanın resmi dili Flemenkçedir. Felemenkçe ayrıca Hollandaca olarak da bilinir. Özellikle Hollanda ve Belçika’da hayatını devam ettirmek isteyenler; eğitim görmek ya da profesyonel hayatlarını, kariyer planlarını bu ülkelerdeki şirketlerde kurgulamayı düşünenler için Flemenkçe öğrenilmesi gereken bir dildir.
Hollanda’nın ve Belçika’nın Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelerden olması da Flemenkçe’nin tercih edilmesini sağlayan bir diğer etkendir. Ayrıca Hollanda’nın genç nufüs oranın az olmasından dolayı Flemenkçe bilen bireylerin iş bulma olanağı daha yüksektir.
Aynı zamanda Türkiye’de de Flemenkçe bilmenin büyük avantaj sağladığı iş ilanları günden güne artmaktadır. Bu sebeple Eurocentres Türkiye yerleşkeleri Flemenkçe öğretimine büyük önem vermektedir.

En İyi Flemenkce
certificate

Eurocentres
Flemenkçe Aile Birleşimi

 Hollanda aile birleşimi sırasında en az B1 seviyesinde Flemenkçe eğitimi istemektedir.
Eurocentres Bakırköy şubemizde Flemenkçe eğitimleri grup eğitimi olarak verilmektedir.

Flemenkçe Eğitimi

Eurocentres dil öğretimindeki deneyimini, eğitim programlaması konusundaki profesyonelliğini Flemenkçe öğretiminde de göstermektedir. Birebir eğitim ve öğrenci hedeflerine uygun müfredat planlaması ile hareket eden Eurocentres, alanında uzman eğitmen kadrosu ana dili Flemenkçe olan eğitimcilerden ya da akademik kariyerini Flemenkçe üzerine gerçekleştirmiş Türk eğitmenlerden oluşur. Öğrencilerine sunduğu benzersiz rehberlik hizmetiyle diğer dillerdeki başarılı grafiğini Flemenkçe dilinde de göstermektedir.
Eurocenter Bakırköy şubelerimiz ister online Flemenkçe, dilerseniz canlı ders anlatımlı uzaktan eğitim modeli ile dilerseniz yüz yüze eğitim modeli ile Hollandaca bir diğer adıyla Flemenkçe kursumuza katılım sağlayabilirsiniz.

Flemenkçe eğitimi 4 ana seviyeden oluşmakta olup her seviye için devam eden sınıflarımıza kaydınızı olabilirsiniz.

Giriş Seviyesi:

A1

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik Flemenkçe Kursu

Eurocentres dil öğreniminde en önemli noktaların istikrar, tekrar ve maruz kalma olduğunun bilinciyle ders programlarında pratiğe ve kalıcı öğrenmeye dayalı bir sistem ile ilerler. Öğrencilere uygun gün ve saatlerde hazırlanan programlarda dilin dört yetkinliğine (okuma, yazma, dinleme, konuşma) ayrı ayrı önem verilir. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, eğitimlerinin sonunda uluslararası geçerliği olan eğitim sertifikaları ile dil yeterliklerini de ispatlarlar.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.