Eurocentres IELTS Kursu - Eurocentres Bakırköy

Eurocentres IELTS Kursu

Ekim 22, 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

Eurocenters IELTS Eğitimi

Kendiniz ve geleceğiniz için dünya çapında etkinliği olan bir IELTS kurs merkezi arıyorsanız Eurocentres IELTS Kursu ile tanışabilirsiniz. Çünkü IELTS sınavlarına hazırlık aşamasında birlikte yol alacağınız kurs merkezinin vizyonu ve eğitim içeriği sizler için çok önemli bir nokta olacaktır. Eğer başarılı ve köklü bir kurum ile birlikte bu sürece hazırlanırsanız başarı sizler için kaçınılmaz olacaktır. Bunun için Avrupa’nın en köklü ve en eski özel dil kurs merkezi olan Eurocentres bu alanda sizlere eşlik edebilecek en başarı dil kursu olarak bilinmektedir.

Eurocenters kurumu 1968 yılında kurulmuştur. Bu kurum Avrupa’nın ilk özel dil kursu olarak hizmete başlamıştır. Bugün tüm dünyada farklı şubeleri ile birlikte on binlerce öğrenciyi, en başarılı şekilde IELTS sınavlarına hazırlamaktadır. Ülkemizde de Bakırköy’de yer alan şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. 

Avrupa’nın en iyi dil okulu olan Eurocentres İstanbul’un merkezinde yer alan konumu ile ve 70 yılı aşan deneyimi ile sizleri IELTS sürecine en iyi şekilde hazırlamaktadır. Sizlerde kurumumuza gelebilir ve bu alanda sizlere nasıl % 100 başarı garantisi sunduğumuzu detaylı olarak öğrenebilirsiniz. 

Eurocentres Eğitim Sistemi

Eurocentres IELTS Kursu çok köklü bir eğitim kurumudur. Bugün tüm dünyada geçerliliği bulunan CEFR ölçütlerini yaratan ve geliştiren kurum olarak ta tanınmaktadır. Avrupa Konseyi Dil Danışmanlığı yapan ilk ve tek kurum olma özelliğini de taşıyan kurumumuz sizlere İngilizce öğrenme ve öğretme konusunda global çözümler sunmaktadır.

Eurocentres kurumumuzda her bir öğrenci için özel bir eğitim planlaması yapılmaktadır. Çünkü her bir bireyin öğrenme şekilleri ve eğilimleri farklıdır. Herkesin kendine ait farklı ihtiyaçları söz konusudur. Kurum olarak bizler tüm öğrencilerimizin İngilizce eğitimleri boyunca sadece tek bir kaynak üzerinden değindirilmelerini yanlış buluyoruz. Bunun için onları birden fazla kaynakla my.Eurocentres sistemini kullanarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Böylece tüm öğrencilerimiz tek bir yöntem yerine farklı kullanım şekilleri ve çeşitliliği ile dil gelişimini en iyi şekilde performans bazlı olarak tamamlıyorlar. 

Eurocentres IELTS Kursu eğitim sistemimiz içerisinde öğrencilerimiz İngilizce alanında binlerce farklı alıştırma kaynağına kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir. Almış oldukları eğitimin kendilerinde ne tür bir gelişim süreci gösterdiğini eğitimcilerimizin en az iki haftada bir yapmış oldukları değerlendirme seanslarında ölçülmektedir. Birebir olarak yapılan bu seanslar sonucunda yapılan geri bildirimler her bir öğrencinin kendinde var olan eksikliği en iyi şekilde görmesini ve bu alanda gelişimi yönünde adımlar atılmasını sağlamaktadır. Bu aslında her bir öğrenci için verilen özel ve birebir rehberlik hizmetidir. 

Eurocentres CERF Ölçümlemesi

CEFR ölçümlemesi ilk olarak 1991 yılında Eurocentres kurumumu tarafından yaratılan ve geliştirilen bir uygulamadır. Bugün İngilizcenin geçerli olduğu tüm ülkelerde kullanılan en etkin seviyelendirme yöntemi olarak bilinmektedir. Seviye belirleme çalışmalarının bir standarda bağlanmasını saplayan bu sistem sizin İngilizce dilini ne kadar iyi konuşup anladığınızı ölçümlemektedir. Böylece alacağınız eğitimlere nereden başlayacağınız ve eğitim süresince ne kadar gelişim göstermiş olduğunuz CEFR yöntemleri ile çok kolay sonuçlandırılmaktadır.

Yapılan CEFR ölçümlemelerinde sizlere bir çerçeve sunulmaktadır. Bu çerçevede dört farklı becerinin ( okuma, yazma, konuşma, dinleme) A1 ve C2 arasında ortaya konması sağlanır. CEFR ortak bir referans düzeyidir. Bu düzey sayesinde tüm eğitimciler hedef ve amaçlarını daha iyi anlayabilmekte ve belirleyebilmektedir. Böylece kurumumuzda dil eğitimi alan tüm öğrenciler kendi seviyeleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. 

Bakırköy Eurocentres IELTS kurs merkezi olarak bizler de eğitim sistemimizde CEFR standartlarına göre planlamalar yapıyoruz. Kursa başladığınızda seviyenizi ölçümlüyor ve buna göre size özel bir eğitim planı hazırlıyoruz. 

Sizi ARAYALIM!