Eurocentres Farkıyla Rusça Dil Eğitimi
Deneyimli eğitmenlerle konuşma odaklı Rusça Kursu
badge

Dil Eğitiminde Yüksek  Başarı

local

Bakırköy’de Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Tüm eğitim materyalleri ve ücretsiz My.Eurocentres platformu için, hemen akıllı sınıflarımızda sen de yerini al.

Rusça Dil Kursu

Rusça, Avrupa Dil ailesinin Latin alfabesiyle yazılmayan Slav dilleri kolundandır. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği yıkılmadan önce kendisine bağlı tüm milletlerin de ana dili olarak öğretilen Rusça, birliğin dağılmasından sonra da Asya’da kurulan Türki Cumhuriyetlerde hâlen bilinmekte ve konuşulmaktadır. Birleşmiş Milletler için de resmi dillerden biri kabul edilen Rusça, dünyada en çok konuşulan ilk on dil arasında yer almaktadır

Toefl Özel Ders Eğitimi
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

Rusça Konuşma Eğitimi

Eurocentres yerleşkeleri diğer Avrupa dillerinde olduğu gibi Rusça eğitiminde de öncü kuruluşlardandır. Ana dili Rusça olan eğitmenler eşliğinde verilen dil eğitiminde CEFR sistemi ile öğretim gerçekleştirilir. Her bir dil becerisine ayrı ayrı önem verilen eğitim sisteminde başlangıçtan ana dil düzeyine kadar eğitim verilmektedir.

Giriş Seviyesi:

A1

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

Rusça Öğrenmek İçin Doğru Adres

Eurocentres yerleşkelerinde Rusça eğitimi almak isteyen öğrencilerin ders programları, öğrencilere uyan gün ve saatlere göre belirlenir. Eğitimler sırasında yalnızca teorik değil pratiğin de üzerinde durulduğu bir müfredat ile ilerlenir. Birebir eğitim ile verilen Rusça derslerinin yanında, uzman eğitmenler tarafından sürekli verilen rehberlik ile öğrenciler motivasyon anlamında da desteklenir. Eksik oldukları konulara yoğunlaşma fırsatı bulunan özel derslerde öğrencinin hızına göre ilerlenir. Öğrencilerine dil öğreniminin maruz kalmaktan geçtiğini anlatan Eurocentres, öğrencilerinin dili sürekli kullanmaları için onları teşvik eder ve dil öğrenimini kalıcı hâle getirmeleri için profesyonel destek sağlar.
Rusça eğitimi Eurocentres yerleşkelerinde birden çok kaynakla, pek çok egzersizle pekiştirilerek verilir. Yetmiş yıla dayanan eğitim tecrübesine sahip Eurocentres yerleşkelerinde eğitim alan öğrenciler, eğitimlerinin sonunda ulusal ve uluslararası sınavlara girebilecek yetkinliğe ulaşırlar.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.