Eurocentres Farkıyla Almanca Eğitimi
Deneyimli Eğitmenler ile Almanca Dil Eğitiminin Farkını Yaşayın
badge

Her Seviyeye Uygun Almanca

local

Bakırköy’de Bir Eğitim Kurumu

akademik

70 Yılı Aşkın Deneyimi İle Akademik Bilgi Birikimi

badge

İngiltere’deki #1 Numaralı Dil Öğrenim Merkezlerinden Biri

indirim

Erken Kayıt Fırsatları

%20’ye Varan İndirimler

Almanca Eğitim ile dilediğiniz seviyeye kadar eğitiminizi alabilir, Aile Birleşimi gibi yeterlilik sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Almanca Dil Eğitimi

Eurocentres 70 yıllık deneyimiyle İngilizce eğitimindeki üstün başarısını ikinci yabancı dillerde de göstermektedir. CEFR sisteminin kurucu kurumlarından ve geliştiricilerinden olan Eurocentres, diğer Avrupa dillerinde de İngilizcede olduğu gibi CEFR sistemine uygun olarak eğitim vermektedir. Almanca eğitiminde başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim alabilen adaylara yapılan ücretsiz seviye tespit sınavının ardından eğitim planlamasına geçilir. Eğitim danışmanları ve uzman eğitmenlerin yönlendirmesi ile gerçekleştirilen planlamada adayların hedefledikleri Almanca dil öğrenme düzeyi de önemli yer tutar.

Almanca Dil Kursu
certificate

Eurocentres
#1 Numara

Gururla bildiriyoruz ki Eurocentres yerleşkeleri *El. Gazette UK Language Centre Rankings oylamalarına göre resmi olarak dil öğreniminde 1. sırada seçilmiştir.

Özel Ders Eğitimi İle Almanca

Eurocentres dil okulları Türkiye’de oluşturdukları benzersiz dil eğitimi ile gelişen çağa %100 uyumlu altyapıları sayesinde öğrencilerin dil öğrenimini teorik bilginin çok ötesine taşır. Pratiğe dayalı eğitimlerle dünya vatandaşı olma yolunda ilerleyen adaylar, nitelikli eğitim ve bireyselleştirilmiş programlar sayesinde eksiklerini giderirken dile maruz kalarak kalıcı öğrenme gerçekleştirirler.

Giriş Seviyesi:

A1

Haftalık Ders

Kişiye Özel Belirlenir

Eğitim Süresi

Özel Eğitim Programı

ielts-book

İhtiyacınıza Yönelik Almanca Eğitimi

Eurocentres, dil öğreniminin kişinin öğrenme dinamiklerine bağlı olduğunun bilinci ile hareket eder ve sürekli rehberlik hizmeti ile öğrencilerine motivasyon desteği sağlar. Öğrenciler için uygun olan gün ve saatlerde verilen eğitimlerin sıklığı yine eğitim alacak öğrencilerin öğrenme hedeflerine göre belirlenir. Genel Almanca bilgilerini sağlam temeller üzerine oturtan adaylar, ulusal ve uluslararası Almanca sınavlarında da yetkin noktaya ulaşırlar. İster Türkiye’de Almanca ağırlıklı bir okulda öğrenim görmeyi tercih etsinler isterlerse de Türkiye’de ya da ana dili Almanca olan bir ülkedeki prestijli bir Alman firmasında kariyer hedeflesinler; gerekli donanıma sahip olacakları bir eğitimle hayatlarına yön verebilirler.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.