Bakırköy’de İngilizce Kursları - Eurocentres

Bakırköy’de İngilizce Kursları

Aralık 3, 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

İngilizce öğrenmeye karar verdiniz ve şimdi de sırada doğu kurs seçimi var. Bakırköy’de İngilizce Kursları diyince İstanbul’un en iyi İngilizce kursuyla tanışmaya hazır olun. Eurocentres Bakırköy ile aradığınız kurs deneyimi şimdi evinize geliyor. İster uzaktan ister kursa gelerek eğitim alabileceğiniz bir sistemde güvenle derslere katılabilirsiniz. Bakırköy’de yer alan onlarca İngilizce kursu arasından kaliteli eğitimi ve tecrübesiyle rekabet kabul etmez bir farkla öne çıkan Eurocentres Bakırköy’de bir kursta aradığınız her şeyin daha fazlasını bulacaksınız.

Bakırköy’de İngilizce Kursları

Avrupa yakasının merkezi yerlerinden biri olan Bakırköy’de konumlandırılmış binamızda siz değerli öğrencilerimiz için hizmet vermekteyiz. İngilizce öğrenmeye dair istediğiniz ne varsa bulabileceğiniz kurumumuzda genel İngilizce öğreniminden tutun IELTS hazırlık kurslarına kadar yok yok. 

Bakırköy İngilizce kursu denildiğinde akla ilk gelen isim olan Eurocentres hayallerinize ışık tutacak. Hedeflediğiniz kariyerinize ulaşmanıza yardımcı olacak. 

Eurocentres Bakırköy’de Neler Var 

  • İngilizce Özel Ders
  • Genel İngilizce Kursu
  • TOEFL 
  • IELTS
  • İş İngilizcesi
  • Kurumsal İngilizce Eğitimleri 

Genel İngilizce Kursu: Her bir öğrencinin genetik kodlarının farklılığı gibi farklı öğrenme stillerine sahip olduğunun anlayışı içerisinde genel İngilizce kursunda tek bir kaynaktan yetinmek yerine farklı farklı kaynaklardan öğrenciyi besliyoruz. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek my.Eurocentres bilişimsel uygulaması üzerinden öğrencilerimizin binlerce kaynağa erişimini sağlıyor ve tek bir kaynaktan moda mod öğrenme yerine farklı farklı kaynaklardan gelişimlerini destekliyoruz. 

İngilizce Özel Ders: Saatlerini sizlerin uygunluğuna göre belirlediğimiz bire bir özel dersler sayesinde öğretmenimiz belirlenen saatlerde sadece sizinle ve sizin eksiklerinizle ilgilendiği için çok daha verimli bir çalışma elde edilmiş olur. Ayrıca bire bir ders almakta olan öğrencilerimize İngilizcenin yaşayarak öğrenilen bir dil olduğunun bilinciyle aktivite derslerine katılım fırsatı da sunuyoruz. Öğrencilerimize ayrıca my.Eurocentres uygulamamızdan binlerce kaynağa erişebilecekleri ve öğrendiklerini pekiştirebilecekleri dijital bir ortam sunmuş olmanın gururunu taşıyoruz. Öğrencinin öğrenmemesi için bütün engelleri ortadan kaldırıyor ve çözüm odaklı bir yaklaşımla 21. yüzyılın gerekliliklerine uygun olarak eğitimlerimizi tamamlıyoruz. 

Bakırköy Eurocentres

TOEFL: Uluslararası sınavlarda başarısıyla kendisini kanıtlamış olan kurumumuzda TOEFL eğitimi gramer eksiklerinize odaklanmanın yanı sıra sınav odaklı bir anlayışla sınava uygun pratikler kazanmanızı sağlayacak püf noktalar verilerek gerçekleştirilmektedir. TOEFL eğitiminde de yine bire bir ders imkânı sunan kurumumuz bu sayede öğrencilerin sadece kendi eksiklerine odaklanması ve yoğunlaşmasını sağlayarak sınava daha hazır bir şekilde katılımlarını amaçlamaktadır. 

IELTS: IELTS programımıza dahil olabilmeniz için belli bir seviyede İngilizce öğreniminizi şart koşmaktayız. Bunun yanında dilerseniz bire bir, dilerseniz de sınıf ortamında derslerle sizlere sınava dair ne bilmeniz gerekiyorsa sadece sınav öğreticisi olarak değil aynı zamanda sınav uygulayıcı kurum olarak da bildirmekteyiz. Her gün bir öncekinden daha iyi olduğunuzu sizler de eğitimlerimize katıldığınızda fark edeceksiniz. Öğrencilerimizi çok yönlü bir eğitimden geçirerek sınava tam olarak hazır olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca sınava Eurocentres Bakırköy’de girme olanağını da sunuyoruz. 

İş İngilizcesi: Gündelik İngilizceden farklı bir tür olarak karşımıza çıkan mesleki İngilizce yani iş İngilizcesi öğrenimi sizlerin kariyerinizde basamak basamak yükselebilmenizdeki en önemli etkendir. Bizler de bu önemin bilinciyle sizlere bire bir iş İngilizcesi öğrenme olanağı sunarak grup halinde öğrendiklerinizi pekiştirme imkânı tanıyoruz. İngilizceniz en düşük seviyede olsa dahi iş İngilizcenizi olması gereken seviyeye yükseltiyoruz. 7 gün 24 saat erişebileceğiniz my.Eurocentres dijital platformumuzla binlerce kaynağa erişiminizi sağlıyor ve öğrendiklerinizi pekiştirme imkanı sunuyoruz. 

Kurumsal İngilizce Eğitimleri: Kurumsal bir şirketiniz var ve çalışanlarınızın İngilizce öğreniminin takibini mi yapmak istiyorsunuz? Bu durumda size en büyük desteği Bakırköy Eurocentres ailesi olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz dijital program olan my.Eurocentres üzerinden çalışanlarınızın sistemde ne kadar vakit geçirdiklerinden tutun derslere katılıp katılmadıklarına kadar pek çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Vermiş olduğunuz maddi kaybın karşılığını fazlasıyla almış olarak elemanlarınızı İngilizce anlamında kalifiye hale getirebileceksiniz.  

Sizi ARAYALIM!