Bakırköy İngilizce Kursu - Eurocentres

Bakırköy İngilizce Kursu

Ekim 28, 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Eurocentres

Eurocentres

Sizi Arayalım

Bakırköy Eurocentres

21. yüzyılın dünyasında iletişim muhakkak ki en önemli detaydır. Bu sebeple teknolojik okur yazarlık ve iletişimi sağlayan dil öğrenimi de hemen her şeyin önünde tutulmaktadır. Yıllara dayanan tecrübesiyle Eurocentres, Türkiye’de açtığı şubesiyle Bakırköy’de bulunan İngilizce kursu denilince akla ilk gelecek isim olarak yenilikçi, çağa ayak uyduran yapısıyla diğer tüm kurs merkezlerinden ayrılmaktadır.

Bakırköy’ün En iyi İngilizce Kursu

Eurocentres Bakırköy geleneksel dil öğretiminin günümüz dünyasında zaman ve memnuniyet kaybı olduğunu bilerek, dijital çağa ayak uyduran my.Eurocentres platformuyla öğrencilerine sınırsız kaynak ve anlık rehberlik hizmetleri sunması bakımından Bakırköy’ün en iyi İngilizce kursu olarak gerçek bir dil öğrenimi deneyimi sunmaktadır. Şehrin merkezinde, uzman eğitmenler eşliğinde yalnızca genel İngilizce değil ayrıca akademik sınav hazırlıkları ve kurumsal İngilizce eğitimleri ile de en çok tercih edilen dil kursu olan Eurcentres, altı kıtada hizmet veren öncü kurumların başında gelir. 

Eurocentres Bakırköy İngilizce Kursu

Öğrenciyi merkez almaktan uzak, kalıplaşmış yöntemlerle dil öğrenimine devam eden, isimleri farklı ancak sistemleri birbirinin tekrarı olan kurumlardan verim alamayan öğrenciler için Eurocentres Bakırköy yerleşkesindeki eğitimin İngilizce eğitimine yeni bir soluk getirdiği tartışmasız bir gerçektir. Öğrenci ister sınıf eğitimine katılsın isterse de birebir eğitim alsın; eğitim ortamı, 7/24 devamlılık gösteren my.Eurocentres eğitim portalı aracılığıyla hayatın her anına ortak olur. Ezbercilikten uzak pratik yapmanın, üretim oluşturarak katılımcı olmanın ve kur bazlı değil öğrenme temelli eğitimin esas alındığı sistemle dil öğrenimi ezberlerini bozan kurum Eurocentres Bakırköy yerleşkesi, İngilizce eğitiminin başarılı olabileceğini kanıtlamaktadır. 

Farkındalığı Yüksek İngilizce Kursu

Uzun zamana yayılan ancak işlevsellikten uzak, birbirinden farksız kurs merkezleri artık çağın gereklerini yerine getirememektedir. Bu sebeple Eurocentres Bakırköy İngilizce Kursu bireyselleştirilmiş eğitim programları ve farkındalığı yüksek sistemiyle fark yaratmaktadır. İhtiyaçların belirlenmediği bir sistemde gerekliliklerin sağlanmasının mümkün olmadığı gerçeğinden yola çıkan Eurocentres; hizmet kalitesiyle öncü, özgüven sağlayan yapısıyla destekleyici ve memnuniyet oranıyla en üst sıradadır.

Resmi olarak IELTS sınavı yapma ve sınava hazırlama yetkinliği bulunan Türkiye’de tek kurum olan Eurocentres; IDP’ye bağlı, uluslar arası bir markadır. Sonuç değil, süreç odaklı bakış açısı ve güvenilirlik ilkesiyle Bakırköy’de yer alan yerleşke, İngilizce kurslarına yeni bir soluk getirmiştir.

İletişim İçin: https://eurocentres.com.tr/iletisim/

Sizi ARAYALIM!