Almanca Kursu

Almanca Kursu

Kasım 5, 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bakırköy Eurocentres

Bakırköy Eurocentres

Sizi Arayalım

Almanca Kursu

Almanca Kursu temel olarak Alman dil ve anlam yapısı hakkında detaylı bilgi sunan ve bu dili konuşmanız için sizlere katkı veren bir ders programıdır. Temel seviye online ya da yüz yüze ortamda Almanca Kursu sayesinde siz de akıcı şekilde Almanca konuşmayı öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte dili konuşup ve anlama seviyesine yükselirken Almanca metin yazma becerilerinizi geliştirerek eğitim hayatınızda çok daha avantajlı olabilirsiniz. Almanca dili eğitimi kapsamındaki konular, ilk kez yurt dışı deneyimi yaşayacak olan ve günlük dil olarak Almanca konuşulan bir ülkelere seyahat edecek kursiyerlerimiz için de uygundur.

Almanca Kursları Faydalı Mıdır?

Temel seviye Almanca eğitimine yazılarak sen de Alman dilini anlayabilir, konuşabilir ve hatta yazabilirsin. Hem de istediğin zaman ve istediğin mekan da dersleri dinleme imkanıyla pratik ve teorik bilgilerini geliştirebilirsin. En güncel bilgilerle Almancayı hızlı ve akıcı şekilde öğrenmek istiyorsan şimdi Almanca Kursu programına katılmalısınız.

Bu eğitim ile şu konuları öğreneceksiniz:

 • Alman dili yapısı nasıldır,
 • Alman dilinin tarihçesi nedir,
 • Almanca dil ve fonetik bilgisini
 • Almanca dil anlam bilgisini,
 • Türkçeden Almancaya simültane çeviri yapmayı,
 • Almancadan Türkçeye simültane çeviri yapmayı,
 • Almanca günlük konuşma dilinde gerekli olan kelimeleri,
 • Alman kültürüne dair ilginç ve tarihi bilgileri,

Böylelikle Almanca Kursu sonunda siz de Alman toplumuna dair bilgileri, alışkanlıklarını, dillerini, iletişim üsluplarını öğrenerek hem dilleri hem de sosyolojik yapıları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Almanca Kursu
Almanca Kursu

Temel Seviye Almanca Kursu Ders Başlıkları Nelerdir?

Almanca Kursu derslerinde konu başlıkları olarak öğrenebileceğimiz konular kısıtlıdır, henüz daha dili tanıma aşamasında olduğumuzdan çok ileri dil bilgisi konularını görememekteyiz, kursun başlangıcında öğrenebileceğimiz başlıkları şunlardır:

 • Persönliche Informationen
 • Das Alphabet
 • Die Zahlen
 • Die Farben

Bu dört konu ile Almanca dilinin adeta esaslarını öğrenerek dili tanımış oluruz. Temel cümle kurma bilgisi edinmiş olmakla birlikte kelime haznemizde de kazanımlar olur. Böylelikle Alman diline dair temel çerçeveyi kazanarak, cümle kurma bilgisi öğrenerek kısa cümleler kurabilme ve anlama aşamasına gelmiş olarak kursiyerliğimizi tamamlarız.

Almanca Kursu Sonunda Sertifika Sınavı Nasıl Yapılır?

Almanca Kursu sonunda dili öğrendiğinizi göstermek için düzenlenen sertifika sınavı, yetkili eğitim kurumları tarafından eğitim sonunda online içi ortamda gerçekleştirilir. Almanca Kursu başarı sertifikası sınavı, kursa katılan kursiyerlerin Alman dili konusunda kazandıkları yetkinlik derecesini ve dili kullanma kabiliyetlerini ölçmeyi sağlar. Temel seviye de Almanca öğrenmek için hazırlanan sertifika sınavı, kursta ki dersleri ilgiyle ve devamlılıkla takip eden öğrenciler için herhangi bir zorluk içermemektedir.

İndirimler ve Fırsatları Kaçırma

Alanında Uzman Eğitmenler Avrupa’nın En İyi Dil Okulunda Sizi Bekliyor.

İndirimler sınırlı sayıda öğrenci için geçerlidir.